نام کاربري

رمز عبور

ورود کاربران

تقدير نامه ها در زمينه رعايت

HSE

توليد کنسانتره از خاکهاي معدني همواره به ميزان قابل توجهي آب نياز دارد. با توجه به مشکل رو به رشد کمبود آب و تلاش براي بالا بردن ظرفيت توليد، يافتن راه حلي براي جداسازي بيشتر و سريعتر آب در تيکنرها، در پايين آوردن هزينه هاي عمليات بسيار با اهميت خواهد بود. ما براي بهبود توليد، افزايش بازده و بهينه سازي فرايند هاي معادن، به شما کواگولنت ها و فلوکلانت هاي متنوع مهندسي شده را پيشنهاد ميدهيم.

شرکت تصفيه سبز نماينده شرکت آکواتک (AQUATECH) سوئيس در زمينه تامين پلي الکتروليت هاي آنيوني و کاتيوني در صنايع گوناگون از جمله صنايع معدني مي باشد. خطوط مجهز و تمام اتوماتيک توليد پليمرهاي آکريل آميدي شرکت آکواتک، امکان دستيابي به کيفيت بالا و يکنواخت را فراهم مي‌سازد. کارشناسان اين شرکت با تاکيد بر استفاده از تکنولوژيهاي نوين و همراهسازي آن با کاربردهاي تخصصي، راه حل مناسبي جهت کاهش هزينه هاي روزمره صنايع فراهم مي‌سازند.
 

 

 

کاربرد محصولات شرکت  AQUATECH سوئيس در فرآيند توليد، در واقع تضمين کيفيتي است از سوي يکي از بزرگترين توليد کنندگان فلاکولنت در جهان


 

نيروهاي کارآزموده بخش تحقيق و توسعه همراه با متخصصين و نمايندگيهاي فروش فني شرکت تصفيه سبز، همواره براي راهنمايي مشتريان حاضر خواهند بود تادر انتخاب بهترين و کاراترين کواگولنت (منعقد کننده) و فلوکولانت(کمک منعقد کننده) مناسب براي فرايند مورد نظر، مشتريان را ياري دهند.
جداسازي آب از دوغاب معدني نياز به طيفي از اندازه ذرات و بار الکتريکي مشخص دارد. براي تعيين ميزان مصرف بهينه و بهبود کارايي سيستم ، وزن مولکولي وبار ذرات پلي الکتروليت بايستي با ويژگيهاي متمايز هر دوغاب منطبق گردد. شرکت تصفيه سبز با محصولات پلي الکتروليت خود دامنه وسيعي از بار يوني، وزن مولکولي، گونه شيميايي و حالتهايي فيزيکي را تحت پوشش قرار داده و به صنايع معدني ارائه ميدهد.

 


 

پلي الکتروليت GFLOC : پلي الکتروليت هاي GFLOC در انواع آنيوني و کاتيوني و غيريوني مي‌باشد. اين پلي الکتروليت ها  با استفاده از طول زنجيره بلند پليمري خود باعث مي‌شود تا سرعت چسبندگي مواد جامد در دوغاب بيشتر شده و جداسازي با سرعت بيشتري صورت گيرد.

 


 

کاربرد پلي الکتروليت هاي  GFLOC درصنايع معدني:  پلي الکتروليت هاي  GFLOC در تيکنرها، فيلترپرس ها و سانتريفوژهاي صنايع ذيل کاربرد دارد:
- معادن شن وماسه 
- معادن ذغال سنگ
- معادن مس
- معادن آلومنيم
- معادن طلا و نقره
- معادن سرب و روي
- معادن نيکل- معادن اورانيوم
- معادن سنگ آهن

 


 

طيف محصولات GFLOC : در اکثر صنايع فرآوري خاک معادن که از پلي الکتروليت براي ترسيب در تيکنر و يا جداسازي در سانتريفوژ و فيلترپرس استفاده مي‌شود، ورن مولکولي و شارژ مناسب مواد از اهميت ويژه‌اي برخوردار است. پلي الکتروليت هاي   GFLOC طيف وسيعي از وزن مولکولي و شارژهاي يوني متنوع را براي دسترسي به بهترين نتيجه در اختيار صنايع معدني قرار مي‌دهد.

 

 


 

 

بسته بندي :  پلي الکتروليت هاي  GFLOC در کيسه هاي پلي اتيلن 25 کيلويي قابل تحويل مي باشد.

aaaaaaaaaaaaiii